Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Simpa Kurumsal Hizmetler

Firmamız sektörel faaliyetlere başladığı günden bugüne kadar yurt içinde yaptığı çalışmalar ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile haklı yerini almıştır.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedef almış olan firmamız, hizmet sektörü içerisinde önde gelen kuruluşlar arasında olmak için Kalite Politikası ve Hedeflerine bağlı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri şartlarının hızla geliştiği dünyada sektörel gelişmeler de yurdumuzda anında uygulanmaktadır.

Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de kalitenin aranması kaçınılmazdır. Bilgi çağının yaşandığı günümüzde gelişmeler o kadar hızlı olmaktadır ki belirlenen hedefler, değişen koşullar paralelinde sürekli yenilenme gerektirmektedir.

Uygulanan Kalite Yönetim Sistemleri, belirli aralıklarla gözden geçirilerek gerekli iyileştirme tedbirleri alınmakta, kanuni yükümlülüklerin ve diğer yükümlülüklerin yerine getirildiği kurulan sistemlerin uygulama etkinliği ile kontrol edilmekte ve doğrulanmaktadır.

Kuruluşumuz üst yönetimi, Kalite Yönetim Sisteminin kurulmasında referans olarak alınan uluslararası standartlarda belirtilen şartları sağlayan bir sistemi uygulamayı, sürdürmeyi ve sürekli geliştirmeyi taahhüt eder.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam