Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Genel Temizlik Hizmetlerimiz

Bulunduğunuz mekânlar her ne kadar yeni veya modern olsa da, temiz ve bakımlı olmayan mekânlar tüm yeniliğini, modernliğini ve ihtişamını yitirir. Bundan da önemlisi başta kişinin kendi sağlığı olmak üzere, başkalarının da sağlığını korumanın en önemli aracı temizliktir. Yaşanan tüm mekânlarda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya önem verdik. Firmamız bu noktada uluslararası standartlarda ekipman, malzeme ve eğitimli personelleri ile ihtiyaç duyulacak her türlü genel temizlik hizmetlerini yerine getirir. Simpa olarak hedefimiz, müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti, en hesaplı ve en kısa sürede sunmaktır.

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat veya yapılan tadilatın bitiminden sonra kaba ve ince temizlik olmak üzere 2 safhalı temizlik uygulanır. Yapılacak temizlik öncelikle projelendirilir. Sunulan projede temizleme yöntemleri, temizlikte kullanılacak makine, ekipman ve malzemeler, iş akışı ve teslim süresi detaylandırılarak bildirilir, onayınız sonrası temizlik gerçekleştirilir.

Dış Cephe Temizliği

Binaların dış cephe temizliği, cephenin yerleşim durumuna ve cephede kullanılan malzemeye göre projelendirilir. Gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra, projenin kapsamına göre asma iskele, yerden hareketli lift veya yerine göre vinç ile uzman ekiplerimiz tarafından temizlik gerçekleştirilir.

Zeminlerin Cilalama ve Bakım Hizmetleri

Cila uygulama şekli ve sonrasında bakımı, uygulama yapılacak zeminin türüne göre değişmektedir. Hangi yöntemin daha uygun olacağı tarafımızca tespit edildikten sonra uygulamanın türüne göre seçilen makine, ekipman ve malzemeyle, konusunda deneyimli personelimiz gerçekleştirilir. Uygulama sonrasında zemininiz daha sağlam ve deformasyondan korunuyor olması, zeminin ömrünü de uzatmaktadır.

Cam Temizliği

Her çeşit cam temizliği, çerçeve temizliği, bölme camların temizliği, cam kapıların temizliği ve camdan yapılmış çatıların temizliği, konusunda deneyimli personelimiz ve işe uygun ekipmanlarla yerine getirilir.

Duvar Temizliği

Yaşanılan tüm mekânlarda, duvar boyası silinmeye elverişli olduğu takdirde, % 100 iyi netice garantisiyle, konusunda deneyimli personelimiz ve işe uygun ekipmanlarla yerine getirilir.

Halı ve Koltuk Temizliği

Halı ve koltuk temizliği çeşitli metotlar kullanılarak yapılmaktadır. Temizleme yöntemi halının ve koltuğun cinsine, kirlilik derecesine ve kullanım durumuna göre seçilir. El değmeden makine ve ekipmanlar kullanılarak temizlenir.

Kurumsal Temizlik Hizmetlerimiz

Değişik ortamlar için farklı uygulama prosedürleri içeren temizlik programlarımız bulunmaktadır. Firma referanslarımızda da görüleceği üzere ülke genelinde pek çok saygın kurum ve kuruluşların genel temizlik ve buna bağlı diğer hizmetleri firmamız tarafından yerine getirilmiş ve halende getirilmektedir.

Endüstriyel Temizlik Hizmetlerimiz

Endüstriyel alanların temizlik hizmetlerinin yapılması ve hijyen ortamının yaratılması yapılan işte, çalışma ve iş verimliliğini artırır ve iş gücü kaybını en aza indirir. Temizlik yapılacak alanların tespiti tarafımızca yapıldıktan sonra uygulamanın türüne göre seçilen makine, ekipman ve malzemeyle, konusunda deneyimli personelimizle belirlenen aralıklarda veya vardiyalarda gerçekleştirilir.

Kapsam Dahilinde Verilen Hizmetler;

  • Üretim Alanı Temizliği,
  • Makine - Ekipman Temizliği,
  • Konteynır Temizliği,
  • Fabrika Temizliği,
  • Depo ve Ambar Temizliği,
  • Dış Çevre Temizliği,
  • Klima Kanal Temizliği.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam